| AdeLyna36 a întrebat:

Fetelor, va place sa va asortati din cap pana in picioare? (aceeasi culoare la rochie, pantofi, oja, cercei, machiaj etc.)?

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Nu.
In primul rand nu prea folosesc oja iar machiajele le las pentru mai tarziu. Dar cand e o ocazie speciala folosesc si oja.
Dar categoric nu!
E aiuria. O sa te imbraci in roz toata s o sa strige astia dupa tine pantera roz=]].
Imi place sa ma imbrac in 2 sau cel mult 3 culori.
Cel mai adesea folosesc roz si gri.sau roz deschis albastru deschis si negru:X
Dar la o titnuta eleganta mi se pare ok un gri cu negru.in general culori clasice ca tot timpul sunt in pas cu moda aceste culoriwinking!

17 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Nu, e foarte plictisitor sa vezi pe cineva imbracat intr-o singura culoare si total aiurea!

| friday a răspuns:

Nu se mai poarta asorteurile si chiar daca s-ar purta, mi se par oribile.

| Bebelushaaː a răspuns:

Imi asortez tinutele dar nici chiar asa, nu din cap pana in picioare laughing. Asta nu inseamna ca imi place sa imi pun 70 de mii de feluri de culori pe mine laughing gen curcubeu.
Cel mai bine e sa fii asortat cu bun gust happy-parerea mea

| Anduciu a răspuns:

Nu. Mi se pare aiurea si cand vad persoane imbracete cu ţşpe nuante ale aceleiasi culori(tricou verde deschis, pantaloni verde lamaie, oja verde inchis, etc.)

| stiiix a răspuns:

Geez, nu. Nu vreau sa trec pe strada si sa fiu confudata cu o bulina colorata. Mai bine combin culorile, arata mai dragut si original.

| Anonim69 a răspuns:

Nu, nu, nu, nu, nu, categoric NU! mie mi place doar negru[nu neaparat ca e asortat] sau muuuuulte culori!big grin

| NickiMinaj a răspuns:

Nope... the 80s are gone.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu, niciodata. Arata oribil sa te imbraci toata intr-o singura culoare. Imi place sa ma asortez, dar in minim 2 culori.

| veronica a răspuns:

De obicei da, dar de multe ori mi-e lene sa ma asortez sa ma duc pana la market asa ca ma imbrac cu ce gasesc in dulap mai repede, dar in general da imi place sa ma asortez si sa-mi fac unghiile in general.

| CriminalMinds a răspuns:

Nu.Niciodată nu mi-a plăcut.Indiferent dacă culoarea este stridentă, puternică, ţipătoare, luminoasă, etc. totul este monoton.happy
Prefer să asortez în jur de 2-3 culori care să fie în combinaţie perfectă şi în acelaşi timp să mă reprezinte şi să-mi stea bine.
Bye!kiss

| Dolllx14 a răspuns:

Da.imi place dar nu chiar toata tinuta. :p mai bag si pete de culoare ca asa e frumos.toate culorile sunt frumoase da` cea mai frumoasa e roz s jtieeerolling on the floor:d deci.nu chiar totbig grin

| DisforDeea a răspuns:

Nu

| norik a răspuns:

Nu.Cred ca as arata oribil imbracata din cap pana-n picioare cu aceeasi culoare. Uneori imi mai asortez sa zic asa unghiile cu o esarfa care o port dar foarte rar ex daca am o esarfa mov la gat am unghiile mov. Dar de obicei prefer sa nu asortez tot.Si nu-mi place cand vad fete ca isi asorteaza geanta cu papuciihappy(este parerea mea proprie si personala, sa nu o luati in nume de rau).

| kidu03 a răspuns:

Nu neaparat.Depinde de starea mea de spirit.

| Girl_5668 a răspuns:

Nu.

| RALce a răspuns:

Daaaa:X:X:XCel mai mult cu roz. dar merge mai bine sa te imbraci in doua culori, cum e roz si negru:angrynot emo)

| Bambii a răspuns:

Da... Uneori, de pilda cand e merg undeva (nu cand ies pe-afara sau asa ceva ) happy Imi place sa ma imbrac cu gri, negru si vara cu culori vii...
Niciodata nu ma imbrac din cap pana in picioare cu aceeasi culoare
Ex: Rochie moc, pantofi mov, oja mov, esarfa mov, cercei mov, machiaj mov totul mov! Cateodata nici nu am atatea lucruri de aceeasi culoare big grin