| Alison95 a întrebat:

Fetelor voi cati bani dati pe o pereche de blugi?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai in jur de 100 lei.

| IrinaAniri a răspuns:

De la 60 la 10 de obicei, dar am cumparat si cu 200, tu? happy

| Kasia a răspuns:

Daca sunt unii de firma care imi plac ii iau chiar daca sunt asa de calitate.in jur de 100-150 lei. daca sunt zara sau ceva mai de firma pot da mai mult pentru ca sunt foarte buni si rezistenti si ii porti ceva vreme si te simti super comod in ei.cei pe care ii gasesti pe asos.com sunt mai scumpi dar sunt super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 150 lei la 200 lei. E putin dupa mine pentru ceva care porti o perioada de timp, mai rau imi pare cand dau 100 lei pe o carpa care'i spune tricou si se largeste si materialul e ca naiba, bonus : model superb.

| Dexaa a răspuns:

În jur de 50-100 lei.

| leeya a răspuns:

200-300 de lei

| andrecool a răspuns:

Pai intre 50 si 200 de lei.Dar de obicei imi iau de la Zarabig grin

| Grove1234567890 a răspuns:

De obicei in jur de 60 lei happy [ce`i scump e bun ]