| Meineherz a întrebat:

Fetelor, Voi cum va aplicati tusul negru si mai ales cat de bine iasa "codita"? :-)

2 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

In general, ca sa iasa bine acea "linie" imi tin cotul de la mana pe care o folosesc pe o masa sau ceva, ca sa fiu sigura ca nu-mi tremura si trasez direct o linie, pana la final, la "codita".big grin

| Holocaust a răspuns:

Dintr-o singură mişcare, cu talent şi îndemânare. Lmao.Mie mi se pare uşor.N-am nevoie de un suport anume.Pur şi simplu...trasez o linie.