| Allexandraaa a întrebat:

Fetelor voi cum va aranjati parul pentru valentine's day? big grin [ ma refer daca iesiti in oras la un concert sau restaurant, etc]

Răspuns Câştigător
| qxeenbee a răspuns:

Orice dar sa fie cu bucle. O sa-mi las cateva suvite pe langa ureche si o sa-mi prind niste agrafe-trandafiri in par. Cu o tinuta foarte eleganta si machiajul perfect va iesi minunat.

4 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Cu toate ca m-am tuns bob cred ca de Sf.Valentin ar merge un coc romantic, dar depinde si unde te duci.http://www.divahair.ro/......pas_cu_pas

| KamaSutra a răspuns:

Eu mi las prinde intr-o coada in crestetul capului(in oras la un concert) sau mil ondulez(la restaurant). Ambele variante cred ca merg.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Imi ondulez parul buclele dau un aer romantic

| kristyanabiencutza a răspuns:

Pei mi las face cu ondulatorulwinking ar fi frumos asa sau cu placa!