| Ellly23 a întrebat:

Fetelor, cum va aranjati parul in general? Ce produse folositi cel mai des?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
De obicei il impletesc in coada spic. Cel mai mult folosesc spray-urile fara clatire de la Gliss, uleiul de par de la Kallos si masca de par tot de la Kallos, Crema al latte.

| anss23 a răspuns:

Avand in vedere ca acum am breton si vreau sa-l las sa crasca, de obicei il dau cu placa,(ca sa arate cat de cat ok)si desigur ma dau inainte cu un spray pentru protectie termica, de la Kallos, iar dupa ce mi-l intind ma dau cu fixativ.

| 愛日本 a răspuns:

Pieptenele si placa.

| positivity a răspuns:

Îmi aranjez părul normal, doar pieptănându-l de câteva ori.
Nu folosesc produse pentru păr, pentru ca părul meu este încă frumos așa cum este el, natural.
Dar, de obicei îmi place să mă mai inspir din diverse tutoriale când vreau să-mi fac vreo coafură specială.
http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=tutorial+hair&commit=
Şi atât.

| Mangustă a răspuns:

Cu spuma cand mai ies, dar in general doar din perie pe spate cat sa arate "decent" din punctul meu de vedere. Sunt tunsa ca Ioana Anuta (xfactor) doar ca inca in stadiul de crestere a pletei laughing

| Ali1234 a răspuns:

De obicei imi fac o coada in spate dimineata si imi rezista toata ziua. Uneori cand am parul incurcat folosesc un spray de descurcat de la AVON (de copii) si apoi cu pieptanul

| Anonimtpu2 a răspuns:

De cele mai multe ori il indrept si folosesc o lotiune de netezire anti-frizz de la syoss care netezeste si ingrijeste parul deteriorat iar alte ori bag putina spuma tot de la syoss si il las cret asa cum este el

| AndreeaElly a răspuns:

Eu sincer imi fac o coada intro parte si pun banda pentru a nu imi veni parul in ochii...din aceea banda fac si o fundita. sau imi prind parul in coada..Nu folosesc fixativ sau spuma.Eu cred ca mi-am ingrijit parul destul de bine deoarece il am peste fund.