| ForbiddenLove a întrebat:

Fetelor... voi deja purtati paltonul (de iarna)/geaca de iarna sau purtati o geaca de toamna/trench? (de curiozitate)

11 răspunsuri:
| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Ca sa fiu sincera, zilele trecute chiar m-am imbracat in palton(era frig afara). Asta nu inseamna ca trebuie sa lasi trenchiul deoparte.Paltonul/trechul le porti in zilele cand este foarte frig afara, iar gecile in zilele ploioase(nu e o regula pentru geci, le poti purta oricand)Sper ca te-am ajutat!

| Poinsettia a răspuns:

Pai depinde de fiecare oras. Temperatura variaza. Eu deja port geaca de iarna. Dimineata, intr-o zi, or fost parca vreo 3 grade.

| Bitzy a răspuns:

Desigur!

| georginika a răspuns:

Eu deja am inceput sa port paltonul de iarnaaaa. E prea frig in Iasi laughing

| αɳḍϋ a răspuns:

Toamnabig grin

Desi ar trebui deja de iarna:S

E frigcrying

Take care[:X]

| chocolate27 a răspuns:

Depinde de vreme, oricum am un paltonas care chiar merge sa il port si in perioada asta, cu ceva mai subtire pe dedesubt. Iarna iau un pulover mai gros si gata big grin Il adaptez in functie de sezon happy

| Beatrice a răspuns:

O geaca de toamna.thinking

| LovعlyFeelings a răspuns:

Da.Eu il port deoarece stau prost cu raceala dar la mine in oras a si nins blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daptongue

| AndreeaWinchester a răspuns:

Eu port deja geaca de iarna... E foarte frig afara, si eu sunt si mai friguroasa de fel. Totusi, depinde si de zona unde esti si de temperaturile de afara, si desigur, cat de bine rezisti tu la frig. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| LaFee a răspuns:

Eu port geaca de piele inca...