| medex3 a întrebat:

Fetelor. Vreau sa ma ocup de Hand-made. Haine, tutu, accesorii. Dar nu stiu nimic despre ele sad...Cine ma poate ajuta.

Muuuultumesc muult!

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Http://joianna.hi5.com si idul joianne_moo@yahoo.com.o am din lista de hi5, cu singurantza daca intrii in vorba cu ea te`ar putea ajuta si ti-ar da mai multe detalii :P oricum iti trebuie si ceva talent pentru asta:X bafta :D

2 răspunsuri:
| moodyblues a răspuns:

Deci...se iau niste macaroane(au toate formele) se coloreaza dau cu lac etc si se pun in ata. avem un colier
se iau castane, le dau cu lac si le pun in ata. avem un colier
hand-made...hmmm...la ce folosesc accesoriile nu am inteles niciodata.ne ascundem dupa zorzoane

| catrinoiu a răspuns:

Se pare ca nu ti-a raspuns o fata, dar cred ca asta te-ar putea ajuta : http://www.breslo.ro/; este o comunitate hand made foarte consistenta si de unde poti afla chestii interesante!