| Andreea_4805 a întrebat:

Bunahappy, vreau sa fac cercei si diferite accesorii, stiti voi hand made rolling eyes. Ma poate ajuta cineva cu niste site-uri online cu preturi acceptabile, de unde imi pot comanda materialele de care am nevoie confused? Multumesc, dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Www.margelesiaccesorii.ro www.margeluta.ro www.margele.net www.mariashop.ro www.lucille.ro Se pot cumpara la gram sau la sute bucati, iti recomand sa studiezi piata inainte sa faci comanda ca sa nu iti iei teapa la pret. Daca reusesti sa faci multe si frumoase, contacteaza-ma sa ti le cumpar en-gros.

2 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Uite un site care sigur te va ajuta : http://margeluta.ro/ Ce zici? fundita?:D

| Andreea_4805 explică:

Te voi anunta cand reusesc sa-mi confectionez cerceibig grinsi multe altelebig grin