| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor vreau sfaturi...machiaje si coafuri super merg la o nunta "de fite" si vreau ceva beton am parul lung, ochii albastri.astept sfaturi, site-uri si link-uri.
pup la voi :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie unde pot sa cer sfaturi? nu de machiaj de astea? ceva mai intim...cine stie sa imi zica pliiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am par saten si ochii caprui vreau un sfat de machiaj

| rousela a răspuns:

Poti sa te machezi cu albastru sa porti o rochie rosie si care sa straluceasca la soare si un rus de culoare rosu mai inchis putin si parul sa ti-l faci putin incretit