| DianaAndreea90 a întrebat:

Fetelorr ce parere aveti despre aceasta camasa? :D

vreau sa o comand si as vrea sa stiu parerea voastra :*

http://starshiners.com/ro/camasi/camasa-fofy-diplomacy-b lue

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Nu cred ca isi merita baniii

| BlancaFantasma a răspuns:

Mie`mi place, dar cred ca poti gasi si altceva.adica,daca era mai decoltata era mult mai interesanta.acum vine vara nu mai stai cu gatul acoperit.

| DianaAndreea90 explică:

Am 47 kg laughing

| Cherilyn a răspuns:

Daca-i din bumbac e ok.
Arata bine ca model, dar tu trebuie sa stii daca te avantajeaza. Oricum, daca nu ai o problema cu pretul si iti place, atunci nu ai de ce sa nu o comanzi.
batting eyelashes

| anca29 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic... depinde de tine... te-ar putea face grasa

| Alinuttzaaa a răspuns:

Hmm..nu stiu...nu e chiar asa de dragutzzawinking