| DianaAndreea90 a întrebat:

Fetelorr ce parere aveti despre aceasta camasa? :D

vreau sa o comand si as vrea sa stiu parerea voastra :*

http://starshiners.com/ro/camasi/camasa-fofy-diplomacy-b lue

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

...Nu stiu ce sa zic, mie nu prea imi place. Este frumoasa dar nu este pe gustul meu. Dar este frumoasa.

| Euuw a răspuns:

Nu vreau sa iti par rea dar prefer sa fiu sincera:este oribilabig grin

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Selena te rog trmitemi id tau de mess si sami trimiti o poza cu tine

| FoCs a răspuns:

E interesanta. Totusi gusturile nu se discuta!
Mie mi se pare foarte scumpa. Nu ti-ar fi mai usor si mult mai ieftin sa ti-o faca o croitoreasa? Materiale gasesti. Ii duci doar modelul si marimile. Si uite asa economisesti bani pentru a-ti mai lua ceva.
Sper ca ti-am fost de folos! happy