| Nikutzaaaa a întrebat:

Fetitsele cine are epilator BRAUN 5170? cum vi se pare, isi merita banisorii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asemanator cu al meu, despre care am o parere foarte buna!
Deci cu siguranta isi merita banii, dar daca il cumperi sa citesti cu atentie manualul de utilizarehappy

2 răspunsuri:
| Nikutzaaaa explică:

Mersi scumpi de ajutor, prinde fundoiu`

| ORGiGii a răspuns:

Eu am din decembrie...
La inceput nu il foloseam pentru ca ma durea dar dupa am inceput sa il folosesc pentru ca nu mai aveam crema depilatorie... si pot sa zic ca isi merita toti bani