| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Care epilator e mai bun? de la philips sau de la braun?thinking
?

Răspuns Câştigător
| Yukiee a răspuns:

Eu am de la Braun de 5 ani si nu am avut nicio problema cu el. Functioneaza la fel ca la inceput, adica f bine.Despre Philips nu stiu, nu am folosit.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Amandoua

| Anna_8997 a răspuns:

Eu folosesc Braun si mi se pare foarte bun. Am auzit persoane care se plang de cel de la Philips spunand ca firele de par trebuie sa aiba o lungime de 0, 55 cm. Dar nu cred ca e adv. Eu ti-as recomanda Braun.
Fundita?