| sheky a întrebat:

(FOARFECA FILAT ) Cine imi poate recomanda o foarfeca buna de filat si daca se poate pana in 100 lei. funda tongue

1 răspuns:
| FashionKitty a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti sub 100 de lei, pe Okazii de exemplu sunt doua sub 100, na cu 15 si alta cu 20 de lei dar nu prea as avea incredere deoarece nu are poza niciuna, iar restul de la 150 lei in sus.Mai poti cauta si la magazine care au chestii pentru coafura, nu poti sa-ti recomand deoarece nu stiu de unde esti dar sper ca te-am ajutat totusi. Funda?big grin