| Vyio a întrebat:

Folositi apa termala? Credeti in utilitatea ei? Daca da, ce marca credeti ca e mai buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc mai ales vara, si chiar simt diferenta. Tenul parca este mai luminat happy
Si o mai folosesc dupa epilatwinking si dupa ce ma machiez.
Eu folosesc Evian (din Carrefour 13 lei) dar am inteles ca sunt foarte bune cele de la Avene (25 lei)

3 răspunsuri:
| leluc a răspuns:

Da, folosesc. Avene sau Ivatherm. Imi este foarte utila.

| selef a răspuns:

Nu stiam ca apa termala se imbuteliaza, fiind o apa calda ar trebui sa se imbutelieze in termosuri.Am folosit-o cand am fost la bai la Felix.

| rahynn a răspuns:

Avene.