| valentinna95 a întrebat:

FUNDA! Ati incercat epilatorul http://www.telestarshop.ro/......roduct.php doare? Merge sa te faci si inghinal?

Răspuns Câştigător
| Perrystain a răspuns:

In locul tau nu as incerca cu nici-un fel de epilator sa ma fac inghinal...

1 răspuns:
| AnddieeDasston a răspuns:

Buna puppy dog eyes.Eu te sfatuiesc sa nu iti cumperi de la telestar sau magazine de genu' asta. Eu sincer folosesc crema epilatoare (nu e dureroasa, nu e nici scumpa. sa iti cumperi de la Farmec fiindca e cea mai buna). Consider ca e de 100 de ori mai buna decat un epilator (intotdeauna o sa te doara daca te epilezi cu epilatorul). Daca chiar vrei sa iti cumperi unul te sfatuiesc sa iti iei unul de marca (gen Braun)
Sper ca te-am ajutat. Baftawinking