| didi2597 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Peste cateva saptamani o sa particip la miss la balul bobocilor organizat de liceul meu. As vrea cateva sfaturi in materie de rochie, incaltari, coafura, machiaj si chiar si sfaturi legate de momente cand de exemplu nu stiu sa raspund la o intrebare sau chestii de genu. Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Aici ai cateva tinute elegante
www.sites.google.com/site/detoateromania/classroom-pictures/tinute-elegante
Iar cat despre machiaj eu zic sa nu iti incarci fata prea tare si sa optezi pentru un machiaj cat mai natural
http://www.youtube.com/watch?v=m1sE8kcxJng
Succes!