| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!

ce durere este mai suportabila? cea a epilatului cu ceara sau cea a epilatului cu epilatorul?

ce parere aveti despre epilatorul braun silk epil 7 dual?

care este (dupa parerea voastra) cel mai bun epilator?

dar cea mai buna placa de par?

ce parere aveti despre placa de par Respect de la Rowenta?

big grin

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Cea cu epilatorul este mai suportabila. Cea cu ceara te doare de mori big grin Dar avantajul este ca daca te faci cu ceara nu iti mai creste asa repede si cu epilatorul iti creste mai repede.
Este bun epilatorul Braun silk epil 7 dual big grin Stiu niste fete care il au si si-au luat 4 epilator silk epil 7.
Chiar nu stiu care este cel mai bun epilator.
Placa de par. Rowenta Respect big grin O are o colega a lui soramea si intinde chiar bine parul. Si alegi si tipul de par. Temperatura.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu stiai femeile isi taie parul de pe picioare cu lama de barbierit feminina si aia nu doare deloc, sunt eu barbat si tu nu stiai metoda lamei de barbierit ma cam amuzi putin.

| Afdsa a răspuns:

Cu epilatorul, clar! Cu ceară nici nu simţi.

| rebela2011 a răspuns:

Dupa mine durerea cea mai suportabila este cea cu epilatorul...:*

| David95_2915 a răspuns:

Cea a epilatului cu epilatorul...pentru ca, ceara si irita pielea. ceea ce accentueaza durerea.e foarte bun epilatorulil am de cateva lunihappy e extraordinar si placa am auzit ca e foarte buna dar n-am incercat-ohappy

| EuAndreea a răspuns:

Wow...intr bune pentru o fata. din punctul meu de vedere e mai bun si mai putin dureros epilatul cu cerara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam de lama. numai ca nu vreau lamawinking

| mihaela123A a răspuns:

Eu spun sa nu incerci cu placa, o prietena a incercat si i-a cazut parul.Despre epilare, foloseste epilatorul, dar cu grija.happy