| nimicaici a întrebat:

Cine are epilator Braun Silk-épil ? Eu am si ma doare foarte tare cand il folosesc.voi ce parere aveti de el ,durerea va inceta?:d

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Da'te cu crema inainte sa te epilezi.nu te uita atunci cand o faci, durerea dispare

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oannna3 a răspuns:

E normal sa te doara, corpul nu e obisnuit cu acest fel de durere. Dar se va obisnui. Incepe de pe acum sa te faci cam la 2 3 saptamani, sa te obisnuiesti cu durerea, iar la vara nu vei avea nicio problema. Epilatorul e foarte bun, eu il folosesc de un an si jumatate. Bafta!

| RedRoseLavinia a răspuns:

Dupa ce te vei obosnui cu el va disparea. depinde de cat timp il folosesti. incearca sa te dai cu o crema hidratanta inainte de epilare si asteapta sa intre in piele

| RedRoseLavinia a răspuns:

Incearca sa te dai cu o crema hidratanta inainte de epilare si asteapta sa intre in piele.