| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna ' NY' dupa sepci? De la ce vine?

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

New york

Elianna
| Elianna a răspuns:

New York!

| mgtow a răspuns:

New york.

| ZuzaTA a răspuns:

Hey happy "ny" vine de la New York happy Sper ca te'am ajutat happy fundita?batting eyelashes

| odorash a răspuns:

New York!
Cu noul inceput de an!

| Alex1886 a răspuns:

NY - cum au astia smecheri sepci provine de la cuvantul New York - adica firma care produce respectivele sepci : am rasp mai explicit big grin funda?

Răspuns utilizator avertizat
| QriLee a răspuns:

New York, sigur

Răspuns utilizator avertizat
| aspir69 a răspuns:

New york?happy

| Tito97 a răspuns:

Sunt printre cele mai in voga accesorii urban outfit de o buna bucata de vreme incoace. Vine de la echipa de baseball New York Yankees, si sunt produse de catre New Era

| CrazyKizZ a răspuns:

Ny = New York

| Pufoşeniee a răspuns:

New York