| wiufh a întrebat:

FUNDA! Ce magazine imi recomandati in Timisoara de unde imi pot cumpara o rochie pentru Balul Bobocilor? Sau daca stiti vreo croitorie buna...

2 răspunsuri:
| mdia13 a răspuns:

La Zara, Terra Nova, Stradivarius...sau altele nu gasesti rochii de bal. Banuiesc ca vrei ceva mai elegant. Incearca in zona Sinaia - Maria sunt mai multe magazine de rochii. Si preturile nu sunt exagerate. Si in Kappa gasesti rochii foarte frumoase dar sunt mai scumpe. Eu mi-am luat una lunga foarte frumoasa cu pietricele de acolo in jur de 500 de ron a costat.

| Lenu_3498 a răspuns:

Zarra,Terra Nova si sunt multewinking