| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti despre geanta asta, merita pretul? http://www.deichmann.com/......00176.prod dar in general de produsele de la deichmann ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Madallina3 a răspuns:

Da.Merita deoarece este super draguta si este si la moda.
P.S.imi dai please funda?

2 răspunsuri:
| AnonimXS a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita happy. Mie una imi plac gentile mari happy. Nushh u ce preferinte ai big grin. Eu zic sa te mai uiti happy

| hereo a răspuns (pentru AnonimXS):

Am genti mari vreau una mai micuta si mai eleganta, imi trebuie la o tinuta si as fi vrut sa stiu daca materialul e de calitate sau nu.