| kissterie a întrebat:

Funda!
daca ma spal cu sampon Gliss si dau cu balsam Herbal Essensies Hello Hydration e ok?
Eu am parul cret. big grin

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Eu ma spal numai cu Gliss si sunt multumita de volumul pe care mi-l ofera, eu de mult nu mai folosesc balsam.

| loveyouschatz a răspuns:

Samponul nu are nicio legatura cu balsamul de par. samponul curata impuritatile de pe scalp iar balsamul hidrateaza si reface firele despicate, face parul mai matasos si mai usor de pieptanat sau de coafat, contribuie la ingrijirea delicata si eficienta a parului, incetineste caderea parului, confera luciu, revitalizeaza parul gras sau cu tendinte de ingrasare, protejeaza si fortifica parul vopsit, previne deteriorarea parului, tonifica pielea capului, ingrijeste intensiv parul uscat sau deteriorat

| FadetoBlack a răspuns:

De cce sa nu fie okey? thinking

| luluta a răspuns:

Cu Revalid e mai okay, nu-ti cade parul iti ramane mereu cret si cu un volum normal + fara matreata!

| lacrimanegru a răspuns:

Nu are importanta.