| Brunette91 a întrebat:

ce parere aveti de produsele de la Herbal Essences?( ma refer la sampon si la balsam ) Sunt bune? Mentionez ca am parul gros si natural!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Iti spu din proprie experienta ca sunt fantastice absolut, eu am folosit o lunga perioada de timp samponul si balsamul lor cu nuca de cocos insa din pacate nu il mai gasesc pe nicaieri, insa era un sampon de nota 20( si eu tot parul gras il am), pe mine m'a scapat de matreata, par gras, a dat volum parului si l-a hranit foarte bine, dar din pacate nu il mai gasesc dar daca cumva vrei sa cumperi produse de la herbal poti sa o faci cu incredere iti garantez eu nu te vor dezamagi.

1 răspuns:
| Ideea a răspuns:

Da, sunt foarte bune!