| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA! Nike roshe run se pot purta si de zi cu zi,la blugi de exemplu? La fel ca tenisiithinking Daca nu, atunci ce alte nike-uri imi recomandati bune si in acelasi pret?

1 răspuns:
| Otils a răspuns:

Eu mi-am achizitionat de curand o pereche de nike blazers si sunt multumita 100 % de ei. Nike urile roshe run dupa parerea mea sunt perfecti pentru jogging sau sport, pentru ca sunt foarte usori. Acesta ar fi principalul motiv pentru care i-as cumpara. Merg desigur si la blugi, mai ales cei boyfriend. Acum decizia iti apartine. Pupici!