| anonim_4396 a întrebat:

Funda pentru cel mai folositor raspuns! Stiti pe cineva, in Bucuresti care face epilare cu ceara calda la un salon (unde sa nu ma mai aleg cu arsuri) cu preturi avantajoase? Observ ca acum in toate saloanele iti da cu rolele acelea cu ceara de unica folosinta si mai mult se rupe parul si nici nu-l ia cum trebui.

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pe mine ma face acasa o cosmeticiana cu role din acelea cu ceara calda si ma face foarte bine in sensul ca firul de par nu se rupe si nici nu ma arde.
si saloane nu stiu pentru ca nu prea frecventez big grin ma face acasa o cunostinta :d