| JoAnne9 a întrebat:

FUNDA! Urgent! De unde imi pot lua spray special de facut parul colorat( mov, roz, albastru, verde, rosu)care se duce la spa; at.NU VREAU NUANTATOR! Sa-mi ziceti orasul de unde(de preferat Ramnicu Valcea, Bucuresti sau Cluj Napoca), pretul, magazinul(numele magazinului)si cam unde se afla in oras magazinul. FUNDA-decat la cel mai explicit raspuns (si corect)!

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Incearca la hipermarketuri, la farmacie, pe internet, mai sunt cateva magazine de infrumusetare care vand spray-uri...
(Carefour,Metro,Billa, Kaufland, Farmacia Catena...Toate farmaciile peste tot pe net )
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| NesQuikk a răspuns:

Buna!happy
Poti gasi aceste spray-uri la farmacii sau la majoritatea magazinelor.Nu sunt din vreunul din aceste orase ca sa iti pot spune exact, insa incearca la Carrefour(are sigur), Cora.
Bafta.happy

| VendelVendetta a răspuns: