| ALINakaCR7 a întrebat:

Unde pot gasi spray-uri pentru colorat parul(verde, mov, albastru care se duc la prima spalare) in Bucuresti. Am fost in Cora in Carrefour dar nu am gasit.

2 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Ai incercat la farmecie? Eu de acolo am luat verde, albastru si roz.Nu stiu daca are si mov.

| Alle01_1213 a răspuns:

La farmacii poti gasi niste substante care sunt in sticluta...iti pui pe o vata si dai pe par. se numesc violet de gentiana, albastru de metil si rosu nu mai stiu exact cum