| NobodyUnderstandMe a întrebat:

Funda+vot`! vreau sa imi fac manichiura acasa, doar ca nu stiu cum.Cne stie site'uri, tutoriale sau sugestii?

Nu vreau sa le dau cu oja, vreau sa capete forma, sa aia acel model de unghie "lunga" fara pielit etc.

Va rog!
thanks a >lotbig grin

1 răspuns:
| danyel410 a răspuns:

Deci fi atenta tr sa ai un bol cu apa calda si pui cate un strop din direfite ojii apoi te joci cu el cu o scobitoare cevathinking apoi bagi degetu pe sub forma ridici si se prinde si iese fain tongue Bafta!