| GemPanda a întrebat:

Hello,
vine Craciunul si am o prietena foarte buna si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac. Ea a zis ca deja stie ce cadou sa'mi faca si vreau si eu sa ii fac unul. nu ii plac bijuteriile si plusurile si asa. Sugestii? puppy dog eyes Thanks >anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un tricou cu un desen sau un scris haios pe el.

| Gabytzulive a răspuns:

Eu de ziua ei ( mihail si gavril) i-am luat o geaca din pull&bear (200ron), acum depinde si de bugetul de care dispui pentru. cadou, dar pana la craciun mai e o luna, timp destul ca sa o tragi de limba...sa afli ce si-ar dori, dar nu cred ca exista fata pe lumea asta sa nu ii placa o geaca/bluza/pantofi/etc noi...parerea mea. Bafta!

| gigi4000 a răspuns:

Hello