| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Cum pot avea sanii mai mari fara push up, operatie, sau anticonceptionale?

4 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Chiar ii vrei mai mari? Cine o sa te placa, o sa te placa asa cum esti. Eu ii am mari, sunt naturali, si crede-ma, e foarte incomod. Nu mereu sanii mari arata mai bine. Nu prea ti-am raspuns la intrebare, dar iti spun opinia mea. (:

| FaraNume1249 a răspuns:

Intreab-o pe Mama Omida.

| Niiiicu a răspuns:

Incearca cu tinctura de marar de la farmaciebig grin, te masezi usor pe sani cu ea searahappy

| annabountii99 a răspuns:

Mananca porumb, mazare, pufuleti si da-te cu crema de galbenele happy fundita happy
?