| hhhdd a întrebat:

[fundita:X]Si-a dat cine gauri in urechi in mall vitan? am auzit ca acolo e un salon pentru asta. As vrea sa stiu cum se intampla totul cand iti dai gauri, adica vezi cu ochii tai cum dezinfecteaza cerceii sai ii scot din ceva sigilat sau cum?laughing

2 răspunsuri:
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Nu stiu! eu imi dau singura cate vreau!

| lylo a răspuns:

Mi-am dat si eu. dar nu in mall vitan... ii scoate dintr-o cutiuta si ii baga intr-un aparat de zici ca e un capsator si dupa aia iti "capseaza" urechea laughing. Nu te doare absolut de loc... succes!