| Clementin a întrebat:

Hai, TPU!
deci ma gandeam ca revelionul sa-l fac cu niste prieteni in club
sh sa ma imbrac cu ceva cat mai comod
dar nu in blugii.
m`am gandit la o fusta albastra cu volane sh un tricou mov cu paiete.
dar nu stiu cu ce sa ma incalts!
sugestii?
si va rog daca se poate, fara tocurii.

Răspuns Câştigător
| Aditzaaaa a răspuns:

Pai ar merge dupa parerea mea depinde km e si tricou si fusta, niste bascheti super cool; tenisii ca niste jampieri sau niste UGG.Depinde dar cred ca vei gasi raspunsul bun si vei arata foarte frumoasa... te pop:*

2 răspunsuri:
| Emii_7808 a răspuns:

Eu ti-as sugera nsite cizme pana la genunci sua niste balerini eleganti. :* sper sa te hotarasti

| Clementin explică:

Ps`
am 14 ani sh s`nt destul de inalta