| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac revelionul intr-un club in ce sa ma imbrac? eu m-am gandit intr-o bluza mai lunga cu colanti

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu tot intr'un club ma duc...si o sa port iste cizme fara toc( am1. 75) cu o rochita strimta neagra cu o centura albastra si cerceii albastrii mari. in rest nu imi mai pun iciun accesoriu. ar fi dragut sa porti si tu o rochita...nici lo bluza lunga cu colati nu e rau. doar depinde de bluza. nici sa fie prea eleganta. poate sa fie si gen rochita. distractie placuta!

| Aliyaa a răspuns:

Te poti imbraca cu o bluzita lunga cu colanti sau o bluzita lunga cu blugi mulati si neaparata cizme fara toc sau cu un toc mai mic!
http://www.styleandthecity.ro/tinute-pentru-revelion-tinute-de-club
distractie placuta!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Uita-te la aceasta poze la ultima rochie cea neagra

http://i399.photobucket.com/albums/pp77/Anaisssss/Untitled-1-29.jpg

nu trebuie neaparat la fel ca aceea dar modelul acela e foarte dragut :X strans in partea de jos si larga in cea de sus:X

Eu de revelion ma duc la o prietena si ma imbrac in colanti si un plovar strans pe corp si mai lung foarte dragut:x

te-am pupat :-h

| pinky_2290 a răspuns:

Eu una as purta o rochita din paiete mai scurta si eventual cu colanti din piele si niste botine intr-o culoare tare care sa iasa in evidenta. Distractie placuta!

| Ada_7086 a răspuns:

Daca tot vrei colanti (cu care eu prea sunt de acord, dar e doar o parere personala), opteaza macar pentru unii negri, din latex, cu un tricou alb, cu un imprimeu rock si o vesta neagra, simpla. Poti pune si un lant lung, dintr-un metal, iar in picioare niste platforme.

| raaluu a răspuns:

Hmm. avand in vedere ca e revelion si mergi in club, parerea mea e ca o pereche de jeansi stramti pe picior gri de exemplu, o bluza neagra care sa iti scoata corpul in evidenta(indicat ar fi sa ai si o manusa lunga neagra cu dantela), o pereche de cizme cu toc sau botine... iar ca accesorii o pereche de cercei finuti si e perfect! big grin
Succes.