| Diixy a întrebat:

Hainele de la miniprix sunt noi sau secand?happy

7 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Nu sunt second,doar ca au anumite defecte de la fabricare,si sunt trmise acolo, unele pot fi chiar de firma, gen zarawinking

| GabrielaSandica a răspuns:

Nu sunt second hand, sunt haine noi doar ca au mici defecte. Eu mereu mi-am cuparat si nu m am plans de calitatea lor. Magazinul din Piata Romana este foarte aprovizionat si aduc haine noi destul de des big grin

| FlorinDiablo a răspuns:

Hainele sunt noi partea proasta e ca nu ai cum sa le probezi unele au defecte unele doar au iesit din sezon.

| bogdanworld a răspuns:

Eu cred ca sunt second... cel putin in magazinul de la romana asa sunt (altfel nu-mi explic de ce au doar 1 bucata la fiecare model) si pute a sh. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Bobbb a răspuns:

Sunt noi, dar nu au fost puse la vanzare in magazine pentru ca au mici defecte, un nasture stramb... sau o ata scoasa de exemplu. si pentru asta le trimit la miniprix. unde pretul este redus big grin fundita?

| Alexafrumusik a răspuns:

Sunt noi.Eu mi-am luat un hanorac de acolo si sunt foarte multumita.Nu se scamoseaza

| Chris88 a răspuns (pentru Alexafrumusik):

Ieftine, colectii f vechi, eventual returnate sau cu mici defecte.