| Alllllexandra a întrebat:

Heeeeeeeey ^.^ Am parul saten deschis cu suvite blonde(naturale), cret si luung pe spate, am ochii verzi spre caprui,tenul alb si fata ovala. Dati'mi si mie va rog frumos idei de tunsori,vreau sa ma duc maine sa ma tund si nu prea stiu cumlaughing Hmm,as vrea un fel de calota dar sa nu fie prea umflat sus si poate ar merge bine si un bretonthinking Daca ati putea sa imi dati si poze ar fi perfect :d Multumesc anticipat! A, si era sa uit: dau funditaaaa!

3 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Tunde-te bob. E cald. Bretonul nu ti-ar face prea mult bine. happy
Nu stiu ce varsta ai dar tunsoarea bob te-ar putea face sa arati mai matura.

| Alllllexandra explică (pentru EMike):

Nu vreau bob, in niciun caz, eu vreau par lunglaughing Apreciez raspunsul totusi:* Am 15 ani si jumatate.

| alejandra22 a răspuns:

E o tara libera! fa ce iti place tunde-te cum vrei trebuie sa iti placa tie nu altora (totusi si altora ai 15 ani)iti sugerez lung dar nu prea pentru ca vei avea varfurile despicate si pentru asta iti recomand ulei de masline pe par... funda?