| oBuburuză a întrebat:

- heeeeeei`. deci am parul pana la umeri putin mai jos si nu creste repede. am parul ars si despicat` iar in vacanta vreau sa imi tai varfurile alea arse si despicate si sa imi dau cu ulei de ricin`. credeti ca o sa imi creasca parul putin mai lung in 3 luni` si vreau sa stiu cum sa utilizez uleiul de ricin. FUNDA!

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Se maseaza radacina parului cu ulei de ricin

| 7uPCR7 a răspuns:

Maseaza rada cina cu acel ulei

| TheVampireDiaries01 a răspuns:

Eu știu pe cineva care-și taie puțin vârfurile iar părul crește mult mai repede.

| Issa20sb a răspuns:

Hmm ai nevoie de 1 ou 2 linguri ulei de ricin..amesteci si pui masca pe intregul par big grin il lasi 2 ore
dar nu exagera cu masca asta 1 data la 2 saptamani e suficient