| Zozolexa a întrebat:

Heeei! Am o placa Remington Ceramic 2015 S1450.Arata asa :http://s2emagst.akamaized.net/......8_full.jpg
Incerc intruna sa fac bucle cu ea si nu imi iese.Intrebarea mea e :
Pot face bucle cu orice placa sau sunt placi speciale pentr asta? Adica ma uit pe net si incerc dar nu imi iese.Si poate placa mea nu e facuta sa faca si bulce.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Dafii a răspuns:

Fara probleme poti face bucle cu ea. Cauta pe yt tutoriale "how to curly your hair with straightened hair " ( cum sa ai parul bucle cu placa de indreptat parul ). Am aceeasi placa si o folosesc pentru bucle