| KateLovely a întrebat:

Heeei! As dori sa imi dati niste idei.Cum as putea sa imi aranjez parul la scoala? Sunt tunsa bob, in fata putin mai lung decat in spate(nu stiu denumirea exacta). Mentionez ca nu sta drept(apropae niciodata).

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Daca esti tunsa bob poti sa ii dai forma cu peria rotunda cand faci baie.

1 răspuns:
| PiSiCuTzA123456789 a răspuns:

Spalate cu NIVEIA PURE GLOSS si inainte sa te usuci da pe par cu putina spuma.ATENTIE! CAND DAI CU SPUMA DA PE TOT PARUL! Ir apoi usuca-te.SUCCES!:-)