| XjessikaX a întrebat:

Heeei! Vreau si eu sa va intreb ce se poarta Iarna asta, ce fel de haine, ce fel de incaltari, ce fel de geci, intelegeti vooi.

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu stiu TOT ce se poarta : culori pamantii ( dar nu verde ), negru, gri si animal-print, incaltari, cizme, bocanci, geci, fas, paltoane, fas (negru sau alte culori ). oricum se poarta si culorile gen mov, sau altele.

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se poartă hainele matlasate, paltoanele stil-army, cizmele tip-echitație și UGG-urile, botinele cu toc gros și blăniță și bocancii care imită insuletele.
Baftă!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,se poarta ceea ce iti place si ceea ce te face sa te simti in largul tau, sa te simti bine!( poarta haine care sa te puna in valoare ). nu purta articole de vestimentatie sau incaltaminte doar ca e ``la moda`` daca nu iti sta bine! foarte des vad asta pe strada si crede-ma ca nu imi place! Intotdeauna se va purta ceea ce avantajeaza persoana si o pune in valoare!happy

| LadyNaty a răspuns:

Eh,din cate am vazut si eu pe la televizor cica hainele rosii pentru ca e Craciun.Cicaalaughing! Dar se pastreaza inca ideea cu UGG-urile, uita-te pe un pliant de la diverse magazine si vezi acolo happy! Sau prin mall.Se poarta in general tinute ce respiră eleganta, de ansambluri vestimentare minimaliste cu elemente extrem de feminine: imprimeuri florale, manusi lungi din piele, palarii cu boruri ample, fuste clos sau rochii mulate, midi, cu maneci lungi.

| davidtm a răspuns:

Haine groase.
si frumoaselaughing
pai du-te si tu la un magazin
si uita-te daca-ti place ...nu putem noi sa-ti alegem hainele
funda?