| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Geci de iarna :X. Asta vreau sa va intreb azi: ce geci de iarna preferati? Scurte? Lungi? Flausate? Spuneti-mi care e preferata voastra de aici: http://bit.ly/s89u1H

Fundaaaaaaaaaaaa! :D

3 răspunsuri:
| KiduuHereXp a răspuns:

Dalove struck.Le ador pe toate şi sunt de acord cu @Bubul, avem aceleaşi preferinţelaughing. Dar ţie care îţi plac?

| DeeaPwp a răspuns:

Gecile de iarna lungi sunt cele mai bune, deoarece confera caldura mai mare pe o suprafata mai extinsa.

| faaalyoana a răspuns (pentru DeeaPwp):

Ai dreptate gecile lungi merg cel mai bine iarna.dar e bine sa avem si una mai scurta asa.mai jos de talie.
Alexandra gecutzele sunt dragute...dar in general imi cumpar ce-mi sta bine, probez si daca imi place cum imi sta imi cumpar.
daca nu-mi place nu-mi cumpar doar de dragu k se poata modelul respectiv.