| Roxana_1758 a întrebat:

Heeeii buna TPU:*, anul acesta trec in clasa a9a si as vrea sa imi inoiesc garderoba sau mai bine spus sa o schimb, in garderoba mea sunt gaine de la blugii acea cu turul lasat la blugi skinny., de la bluze largi la tricouri foarte feminine.de la tenesi la pantofi eleganti insa nu prea am rochii cu toate ca imi placbig grin, as vrea sa ma hotarasc la un anumit stil de haine si sper sa ma ajutati cu sfaturi...si as vrea sa fie si la modabig grin. fundita:*:X

4 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Trage cu ochiul pe aici poate o sa-ti placa ceva...
http://looklet.com/user/555943/looks

sunt creatziile mele:D

| laryssutzadlc a răspuns:

E foarte bine ca ai mai multe stiluri.sifonierul meu arata exact la fel. numai ca eu am si o groaza de rochite lungitongue ia-ti pantalonasi din aceia cu pense, sunt in voga...de preferat coral:*

| Ge0 a răspuns:

Eu zic sa.ti iei rochitze din acelea inflorate si cu niste cizmulitze creponate sau daca nu sandale cu talpa joasa cum se poarta acum[sunt si comode].sau camasi inflorate cu o curea foarte subtire in talie si cu niste pantaloni scurti.cureaua se mai aplica si la o camasuta alba mai larga din in.ori o buza larga cu un um-ar lasat iar pe dedesubt un maieu simplu si mai multe lanturi lungi la gat.[acum depinde si ce model e pe bluza].mie imi place mai mult sa fiu casual.trebuie sa te simti bine in hainele pe care le porti.idei de haine sunt multe. sper ca te.am ajutat cat de cat;*