| Callme a întrebat:

Heeihappy.
Cum vi se par dread-urile?
Sunt greu de intretinut?
Cum le dai jos fara sa te tunzi chel?
Cat de lung trebuie sa fie parul ca se arate bine dread-urile?
Funda >:

Răspuns Câştigător
| IoanaMra a răspuns:

Sunt greu de intretinut, abia ma spal pe capstraight face Parul trebuie sa fie mai jos de umeri ca sa nu'ti stea ca niste betze.intelegi? De dat jos e greu al naibii si super durerostongue Arata super bine

3 răspunsuri:
| KyssOana a răspuns:

Da sa stii ca sunt greu de intretinut deoarece trebuie sai faci des si e greu sa te speli pe cap...parul trebuie sa fie cam pana la.mai jos de umeri cu vreo 20 de cm laughing mai bine ai incerca o frizura emowinking

| Primo a răspuns:

Hmm mi se par ca greu de intretinut nu sunt dar eu nu ma vad cu dreduri nu imi sta bine dar sunt cool si in plus poti sa-ti pui si dreduri false

| Limo a răspuns:

Hey. Uite eu nu am dread'uri dar mi' se par foarte ok...mie imi place lumea cu dread'uri.dar cred ca sunt destul de greu de intretinut. Poti sa le dai jos spalandu'te de mai multe ori cu balsam pe zi. Stii doar ca dread'urile sunt par incalcit [ eu am multi prieteni care fac dread'uri si stiu] asa ca se pot da jos cu spalat pe cap. Daca nu poti sa imi pui extensii tip drea'uri. sunt ok si alea.