| anonim_4396 a întrebat:

Este greu de intretinut parul foarte lung (pana la fund, si chiar mai lung putin)? ce parere aveti?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te obişnuieşti şi vine ca ceva firesc.

| mona a răspuns:

E foarte greu de intretinut

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

Foarte greu. Trebuie spălat,uscat şi pieptănat corect, altfel rişti să ţi se rupă şi să ţi se subţieze firul. Şi, în plus, trebuie îngrijit, tratat cu anumite soluţii care costă, dacă vrei să-l ai frumos şi sănătos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e greu, dar nu imposibil. Suferă baba la frumusețe.
E mai greu când îl usuci, când îl protejezi, când îi tai vârfurile, când îl piepteni, trebuie curățat mereu... dar îți poate aduce și satisfacții, fiind mai ușor de prins și de modelat.

| GeooFenomenala a răspuns:

Este cam greu, avand in vedere ca iti pierzi cateva ore cand faci baie si apoi sa-l usuci, apoi daca te faci cu placa este costisitor sa mergi la salon sa-ti ia varfurile in fiecare luna si arsura, aoi o groaza de tratamente pentru anticadere care le foloseste orice fata se termina foarte repede si te vei enervawinking