| Petre_Florentina_1996 a întrebat:

Heei. Ma puteţi ajuta şi pe mine.
Ştiţi cumva unde aş putea sa găsesc un hanorac ca ăsta?
Mulţumesc mult! :o3
( Dau fundiţăăăă ).
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| picturafrumoasa a răspuns:

Parca am mai vazut asa dar nu stiu la cine si unde, nu sunt sigura.E super dragut, dar ar trebui sa comanzi pe site-uri straine. Poate peste catva timp si la noi vor aparea. In caregoria bebelusi exista asa ceva, adica hanorace de genul.

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu prea cred ca gasesti. Incearca pe site-uri straine si cred ca acolo vei gasi, fara nicio problemawinking

| jolidon12 a răspuns:

Nu cred ca gasesti asemenea hanorace pe aici. Incearca sa iti comanzi de pe siteuri americane.