| Rucsiii a întrebat:

Heey. De la ce varsta v-ati luat mustata si ce metoda preferati, fetele? Eu am 14 ani si mi-o iau cu ceara si as vrea sa schimb procedeul... si as dori sa incerc cu penseta:-s

O sa creasca mai mult? Doare?laughing

Multumesc mult ^^ :*

Răspuns Câştigător
| Evans a răspuns:

Si tata imi zicea la fel cand eram de varsta ta... cu lumanarea oh go on metode proaste si dureroase...Dai Cu Big GiLLeT laughing) Si asa o sa creasca oh go on

7 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Eu o iau cu penseta, asa am luat-o de la inceput. Sa stii ca nu creste urat, e cam la fel ca si cu ceara, doar iti controlez tu durerea, iei cate un firicel. Oricum e dureros, si trebuie sa o iei cam o data la o saptamana, dar in timp se rareste.

| anUcy a răspuns:

Buna! eu am inceput de cateva luni sa imi ''iau'' mustata(asa cum spui tu) si sunt foarte multumita de rezultat.Eu am folosit metoda epilarii cu ata care, spun eu, s-a dovedit a fi foarte eficienta.Nu ezita sa o incerci chiar daca pentru prima data doare putin.Am incercat si cu benzi depilatoare pentru fata, insa nu s-a luat niciun fir.sadSper ca ti-am fost de ajutor...bafta!:*:*happy

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Cu penseta e cel mai bine. Creste cam la 2 saptamani, si nici nu doare happy. Nu face prostia sa ti`o iei cu BIC-ul ca o sa-ti creasca padure! [ am eu o colega in clasa laughing ]

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

@W4rK0 : cum sa pui colanti?! :o Wtf rolling on the floor!

| Rucsiii explică:

F*ck, am apasat din greseala pe raspuns castigator.laughing Eh, lasa asa oh go on

| ColaStar a răspuns:

In niciun caz cu big.ul o sa iti creasca firul foarte gros si chiar o sa se inchida foarte mult. eu zic ca e ok cu ceara dar eu ma fac cu benzi speciale pentru zona fetei sunt foarte bune si nici nu.s scumpe. o sa te usture la inceput dar crede-ma ca o sa te obisnuiesti si chiar nu vei mai simti nimic sau du.te la salon costa 5 lei si nici macar nu simti cand ti.o smulge si ti.o face fff bine si fff repede, iar cu penseta nu stiu mi se pare ca dureaza mult

| Puchi a răspuns:

Cu ceara se rareste, dar in timp. Ai doar 14 ani,nu da cu big-ul. Din puf o sa se faca par, si negru. Urat, nu? Cu penseta e mai dureros si dureaza mai mult. Ramane la latitudinea ta :*