| anyka721 a întrebat:

Heey.....ma puteti ajutaa va roog!? Mi-am cumparat spray de colorat parul si nu stiu cum sa il aplic in asa fel incat sa colorez doar cateva suvite! Am incercat si am murdarit toata casa ( si nu mi-a iesi) happy heeeeelp! fundahappy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Era mai bine daca altcineva te vopsea.Singura este foarte greu.Dovada ca ai murdarit toata casa.

| mimiwewem a răspuns:

Învelește suvița în staniol după ce o vopsești.

| XxRoxyxX a răspuns:

Iti alegi cateva suvite, prinzi restul parului intr-un coc, iar sub suvitele pe care vrei sa le colorezi pui niste staniol si aplici spray-ul pe suvite.

| Elena00100 a răspuns:

Poti lua suvita in mana si sub ea sa pui staniol si sa dai asa vei face suvite succes.big grin Funda? :*

Răspuns utilizator avertizat