| Xonia a întrebat:

A incercat cineva cremele pentru celulita de la avon? sunt bune? ma refer la cele Solutions

2 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Am incercat eu cea contra vergeturilor si, din pacate, niciun rezultat straight face
Vazusem cu saptamani in urma la TV, ca aceste creme nu te ajuta cu nimic in lupta cu celulita sau vergeturile, poate doar hidrateaza.
Acum nu stiu, dar prefer sa fac sport ca sa dau celulita jos, nu minciunile si sperantele facute aiurea. happy

| KyleeMeow a răspuns:

Draga buburuza iti zic eu sa nu le incerciwinking! daca chiar vrei sa slabesti si ai ambitie iti zic eu ca vei reusi trebuie sa fii atenta la alimentatia ta!:*