| reea97 a întrebat:

Hei acum o saptamana mi-am luat un gloss de la miss sporty,, xx volume" si am observat ca dupa ce il aplic am o senzatie ca de menta pe buze ce inseamna asta? si daca este bine se folosim gloss-ul iarna eu de obicei aplic balsam si dupa aia gloss dau funda si mersi:*

Răspuns Câştigător
| Năpârlici a răspuns:

Este normal la un gloss pentru senzatia de volum. Unele chiar pot avea usor o tenta de menta. Foloseste si un strugurel iarna dar este bine si gloss pentru ca iti protejeaza buzele de frig si sa nu crape. happy

2 răspunsuri:
| SummertimeSadness13 a răspuns:

Simti ca si cum te-ar arde sau cu te simti dupa ce mananci ardei iute.Asa-i? Sa stii nu e nimic daca este pentru volum era normal sa ai senzatia asta.Adica de aia se zice ca iti da volum te inteapa putin glossul ala, dar asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu il folosesti iarna pentru ca s-ar putea sa iti inghete buzele si sa se invineteasca! funda