| KyleeMeow a întrebat:

Hei.^^..Am banchetul luna care vine si nu stiu ce tinuta sa-mi aleg. ca sa ma poata avantaja :-s. Am talia mai groasa.happy si nu stiu ce m-ar avantaja straight face.M-am gandit la o fusta conica cu talie inalta...dar nu sunt hotarata :-s. Ce alegere sa fac?! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Http://www.eva.ro/......57016.html
Ai aici modele, dar depinde si de inaltimea ta sau daca iti iei pantofi cu sau fara toc;))

1 răspuns:
| KyleeMeow explică:

Nu vreau pantofi cu toc foarte inalt.happy cel mai probabil o sa`mi iau sandale cu platforma.happy. sunt mica de statura. am 1.60 :-s